Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Ty też będziesz spierdalał gdzi e piep rz rośn ie jak cię spota m
Gacku sracku, forumowy ŚMIECIU, nie strasz, nie strasz... ponieważ w realu pewnie siem zesrasz jak mnie obaczysz.
Dlatego też zbastuj z tym nieudolnym atakiem.
Nie takie gówno jak twoje, przeżyłem na tym forum, przez tyle lat moich wpisów.
A jednak nadal jestem i będę do dni Moich Ostatnich, o ile wcześniej to forum nie padnie na RYJ jak padły inne fora polonijne w NORGE śmorge. Podobno ANNEKIN też dała sobie siana.

Niemniej, chciałem tą drogą, tobie podziękować co do twojego wpisu w tym temacie, ponieważ dzięki temu, temat znowu jest w czołówce.
Jednymi słowy, choć nieświadomie, to jednak hejterze jesteś ciut przydatny, na tym forumie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Ty też będziesz spierdalał gdzi e piep rz rośn ie jak cię spota m
I znowu forumowy ŚMIECIU i nieudolny hejterze, dzięki twojemu wpisowi, ten temat podniósł się w górę, Małe Dzięki za tak nieświadomy akt pomocy.
Niemniej, jak już coś piszesz publicznie, to przestań brać to, lub inne świństwo, ponieważ twoje wpisy STAJĄ SIĘ MAŁOŚMIESZNE, a wręcz żenujące.
Ogarnij siem forumowy ćpunie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Ze względu na tego pana zachowanie,który obraża,wyzywa kobiety w ciąży,no i stresuje wszystkich na tym naszym forum.trzeba z nim zrobić porządek.PROSZĘ O ZGŁASZANIE ZBIOROWEGO POZWU.WYSTARCZY TEJ TYRANI PUTINOWSKIEJ .ON NIE JEST NAWET POLAKIEM .
ZOBACZCIE PO NUMERZE TELEFONU.TYLKO PROWOKUJE I OBRAŻA I WYZYWA,NAWET KOBIETY W CIAŻ.SKONCZMY Z NIM RAZ NA ZAWSZE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Że względu na tego pana zachowanie,który obraża,wyzywa kobiety w ciąży,no i stresuje wszystkich na tym naszym forum.trzeba z nim zrobić porządek.PROSZĘ O ZGŁASZANIE ZBIOROWEGO POZWU.WYSTARCZY TEJ TYRANI PUTINOWSKIEJ .ON NIE JEST NAWET POLAKIEM .
ZOBACZCIE PO NUMERZE TELEFONU.TYLKO PROWOKUJE I OBRAŻA I WYZYWA,NAWET KOBIETY W CIAŻ.YSKONCZMY Z NIM RAZ NA ZAWSZE


Gacuś, prawda jest taka że jesteś takim samym pajacem jak Gabryś.
Pierdolisz jak potłuczony, inteligencją nie grzeszysz, swoje wypowiedzi formułujesz na poziomie 8 latka, twierdzisz, że Agatka się przejmuje Gabrysiem, gdy w ogóle tego nie powiedziała, masz jakieś urojenia, więc także skończ już to swoje pierdolenie kolejny nowy pajacyku na tym forum i poczytaj może jakąś ambitną książkę, żeby się dokształcić.
Rycerzu MMA od siedmiu boleści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
JUŻ POPRAWIŁEM OK,TERAZ FILM OGLADAM I NIEPRZESZKADZAJ KOLEGO.OKI

SŁOWA SĄ OPINIĄ TYLKO,
TYLKO CZYNY SĄ PRAWDĄ.
KARZ TYLKO TYCH CO SĄ WINNI...
P.S. GACEK

GACKI RZĄDZĄ HE DO JUTRA.CHYBA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
GACEK1981 napisał:
Broń dalej tą brudna Świnę Andrzejka który obraża sobie kogo chce dosyć tej k..urwy.tak groził i co nawet miejsce zamieszkania zmienił.straciłem paliwo tylko.
SŁOWA SĄ OPINIĄ TYLKO,
TYLKO CZYNY SĄ PRAWDĄ.
KAŻ TYLKO TYCH CO SĄ WINNI...
P.S. GACEK

Gdzieś Ty pajacyku wyczytał, że bronię Gabrysia?
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Jeżeli masz 40 lat sądząc po numerku przy Twoim nicku, to wypadałoby już umieć. Pseudo obrońco rzekomo uciemiężonych...
Powtarzam, poczytaj trochę książek w celu dokształcenia się, żeby nie wychodzić potem na pajaca.
Choć w tym wieku, to już raczej nic nie pomoże...
Nie każ, tylko karz - od karać. Każ jest od kazania drętwoto umysłowa
A P. S. jest od postscriptum, czyli że masz coś do dopisania w wypowiedzi, a nie w celu podpisywania się panie inteligentny bezobjawowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Hei.
Poszukuję pracy dla świeżego, zdolnego EMERYTA.
Mogę pracować w budownictwie, jednak nie jak wielbłąd TRZYGARBNY.
Posiadam uprawnienia na lifty i \"manitu\" HDS kat C-D bez E.
Mówię słabo po norwesku jednak dużo rozumiem.
Mogę pracować jako Murarz przy KLINKIERZE, mam doświadczenie nawet tu w Norge, z bemanningu.
Pracy szukam razem z Noclegiem.
W Oslo będę w ten/// Poniedziałek 14-Luty- 2022./// NIEAKTUALNE!
Teraz nowa data- 26-04-22 po 16:30...
Mogę pracować w różnych systemach.
Posiadam -F- Numer i inne dokumenty pobytowe poza noclegiem.
PRZYJMĘ KAŻDĄ PRACĘ ORAZ WARUNKI NOCLEGOWE.
Taki tam, również i Gabriel.
Telefon >96660105<

Niejaki pan "Wojtek 1234567" zarzucił mi iż szukam pracy, bez niepodawania nic o sobie.
No proszę ja kogo, a tu jak wyżej, wszystko podane jak kawa na ławę. i co jeszcze mogę do tego napisać tak sobie ogólnie.
Temat został stworzony prawie 2 miesiące temu, razem z nr. telefonu i od tamtej pory ten numer milczy w tej konkretnej sprawie.
To jak to tak, panie Wojtek-1234567. jest info czy go niema, a może jednak jest brak chęci pomocy, tylko pyszczenie o braku danych.
-----
I znowu będę w Oslo i to za kilkanaście godzin i co panie Wojtek jak to tak...?
Pozdrawiam tych chcących i niechcących.
Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Piszecie takie obrzydliwe rzeczy do siebie nawzajem, ze zastanawiam się, gdzie się w was ta nienawiść mieści.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
lilyerikson napisał:
Piszecie takie obrzydliwe rzeczy do siebie nawzajem, ze zastanawiam się, gdzie się w was ta nienawiść mieści.Nienawiść jak zwykle mieści się na końcówkach włosów, dlatego wymyślono fryzjerów, by od czasu do czasu obcinali te obrzydliwości.
Jestem już w Oslo, z dostępem do netu, jest ktoś chętny udzielić noclegu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
TO OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE!!.
Mam pracę dorywczą i Nocleg koło Kristiansand.
Nadal natomiast, poszukuję placu pod parking auta i dobytku, jednak w okolicach SKI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok